Seksi ve Güzel Manavgat Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Batan paralar, strese giren işler, gelin birlikte Manavgat travesti olarak rahatlayalım. Güzel zaman geçirelim derseniz, birlikte sağlam bir seks yapabiliriz. Siz benim içime girerken aldığım zevkleri size tarif edemem, bunu benim çıkardığım seslerden ve aldığım hazzı yaşarken yaptığım hareketlerden siz de anlayabilirsiniz.

Gündeme bomba gibi düşen bir haberi anlatacağım. Antalya travesti ilanları hakkında dün akşam saatlerinde hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. İntihar ettiğini söyleyen haber sitelerinin yanında, köpeği hurmanın vefatından sonra sinir krizi geçirip hastaneye kaldırıldı şeklinde haberler de vardır. Ancak intihar girişiminde bulunduğu olasılığı daha yüksek olduğunu düşünen takipçileri, geçen haftalarda Özer’in sosyal medya üzerinden paylaştığı şu yazısından sonra böyle bir rahatsızlık geçirdiğini söylediler.

Artık bu evrende yaşamaktan oldukça sıkıldım. Çevremde hep sahte insanlar, sahte kişilikler Manavgat yeni travesti partnerler var. Bazen düşünüyorum da neden varız ki biz keşke yok olsak. Yıllardır sanatçı kimliğimle sizin karışınıza geldim. Bir gün de normal bir vatandaş kimliğimle gelmek istedim. Şu an ki yazacaklarımı tanınmış bir Manavgat travesti telefonları değil de sıradan normal bir adam okuyun.

26 Mart 2022 12:41

808 days, 6 hours

Listing ID 372623edb09acf91 53 total views, 0 today

Comments