Lara Örnekköy Travesti Numarası

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Antalya Lara Örnekköy travesti telefonları numaraları, düşünüldüğünde o civarda hem travesti hem escort bayanların bolca olduğunu bilmemiz gerekiyor. Bu arada bu sektörde hizmet veren en güzel ve özel Örnekköy ap travesti ilanları bulmak arzusunda olduğumuzda, bu siteden faydalanmak lazım geliyor.

Sevgilisinin ona aldığı hediyelerin aslında sahte olduğunu ve hiç bir Antalya travesti partnerin dolandırıcı olduğunu anlayan kızcağız ilişkiyi bitirdi. Geçtiğimiz haftalarda hamileliğini açıklayan ardından bebeğini düşürdüğünü söyleyen Lara travesti partner bu olayın ardından parmağındaki yüzüğü çıkarmıştır. Ancak bebeğinin düşürmesi konusu biraz akılları karıştırdı. Dolandırıcı olduğunu öğrendikten hemen sonra bebeğini aldırdığı hakkında da oldukça haber yapılmıştır. Ancak Örnekköy otele gelen travesti için bu haberleri yalanlayarak, gerçekten siz iyice saçmaladınız. Ben bir cana asla kıyamam. Allah’ın takdiri benim yapabileceğim bir şey olsaydı emin olun yapardım, diyerek tepkisini göstermiştir.

Bırakın bu işleri, daha sonra sosyal medya hesabından Örnekköy yeni travestilerin numaraları ile olan tüm fotoğrafları sildi. Ayrılık konusunda ayrıntılar ortaya çıkmıştır. Sevgilisiyle ilgili olan gerçeği öğrenen Subaşı, ilişkiyi derhal bitirdi.

Comments