Antalya 100 Lira Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Antalya yüz lira travesti görüşme şartları aşamasında sizlere bilgi vermek için bu yazıyı yazıyorum. Aslında bu tam da Antalya ucuz travesti kısmına giriyor, çünkü artık bildiğinizi Antalya 100 tl travesti denildiği vakit bu paraya niyet bile çekilmez denilebilir.

Türkiye’de çok fazla cinayet meydana gelmektedir. Her yıl neredeyse binlerce kadın ya kocası ya da sevgilisi tarafından katledilerek öldürülüyor. Maalesef bu kadın cinayetlerinde bir çözüm bulma noktasında bir hiçiz. Umarım en kısa zamanda bu konuyla ilgili bir çözüm bulabilirler. Şimdi ise üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen halen konuşulan bir kadın cinayetinden bahsedeceğim.

Antalya 100 tl travesti kalan bir sapığın kurbanı olmuştu. Aslan, Mersin’de 22 Ekim 1995 tarihinde, aslen Tuncelili ve Alevi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Mersin’in Tarsus ilçesindeki Çağ Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünde eğitim görüyordu. Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü 1. sınıf öğrencisi olan bu arkadaşımız, okuduğu vakıf üniversitesinden yüzde 50 burs kazanmasına karşın annesi, kızının eğitimi için kendisine bir iş buldu.

Comments